NVR2104HS-I, 4CH, 12Mpix, 1HDD až 8TB, H.265+, AI, WizSense

1 hodnocení
Značka: Dahua
3.380 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
8.12.2022

Záznamové zařízení řady WizSense s AI (Artificial Intelligence) umělou inteligencí. Tato řada nabízí standardní detekce, perimetrickou ochranu objektů s klasifikací poplachu (osoba, vozidlo), rozpoznání tváří z vytvořených databází. 

  • Počet kanálů: 4
  • Maximální rozlišení každého kanálu: 12 Mpix
  • Typ komprese dat: H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG
  • Počet HDD: 1
  • Audio I/O: 1/1

Ukázková videa výrobce Dahua na youtube

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Záznamová zařízení
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg

Dahua je předním výrobcem kamerových systémů s druhým největším světovým podílem na trhu. Zaměřuje se na stálé investice do výzkumu a vývoje nových technologií a inovací, investuje do nich 10% tržeb každý rok. Firma Dahua má více než 6000 profesionálů ve vývojářském týmu, kteří se věnují poskytování špičkových výrobků s vysokou kvalitou a výkonem. Řešení Dahua jsou navrženy tak, aby byla škálovatelné a modulární a tím poskytovat flexibilní možnosti konfigurace. Dahua má patentové portfolio s 1400 patenty a licencuje jejich technologie i pro jiné výrobce.

Produktové portfolio firmy Dahua zahrnuje: Pokročilý dohledový hardware a software, přístupový systém, zabezpečovací systém, systém videovrátných a inteligentní systémy řízení budov. Dopravní kamerové systémy se čtením SPZ a parkovací systémy.