Smoke Sabre Tester Tester požárních hlásičů

2 hodnocení
499 Kč –10 %
jablotron eshop alarmy SD TESTER 650x650
499 Kč –10 % 449 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2022

Smoke Sabre je velkým krokem vpřed v konstrukci testerů detektorů kouře. Všechny ostatní tlakové aerosolové detektory kouřových hlásičů mají nevýhodu, že při nesprávném použití zanechávají škodlivé zbytky na plášti nebo uvnitř komory detektoru. Tyto zbytky mohou změnit barvu plastu detektoru, mohou přitahovat prach, ovlivnit citlivost a v některých případech vést ke korozi, prasknutí nebo dokonce úplnému selhání detektoru.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití Smoke Sabre je jednoduché a eliminuje riziko poškození detektoru zbytky testovacího plynu, jednoduše mávnete jako šavlí a tester je připraven k použití.

Když je Smoke Sabre v zavřené poloze, vysouvací mechanizmus (šavle) brání přístupu k tlačítku spreje. Aerosol lze aktivovat pouze při úplném vytažení testeru. Při použití je vzduch nasáván otvory v šavli a to, spolu se zapojeným Venturiho efektem, napomáhá rychlosti a procesu odpařování vzduchem přenášených částic „kouře“. Výsledkem je efektivnější test, který poskytuje lepší aktivaci detektoru, spotřebuje méně plynu na test a snižuje náklady a zároveň eliminuje škodlivé zbytky.

Smoke Sabre je univerzální testovací produkt pokrývající rozsah citlivosti všech detektorů kouře (viz tabulka porovnání velikosti částic).

 Vysouvací šavle je vyrobena ze 100% biologicky odbouratelného plastu, díky čemuž je Smoke Sabre jediným testovacím aerosolem pro detektor kouře, který je recyklovatelný a ekologický. 

Smoke Sabre splňuje globální testovací standardy a je schválen hlavními výrobci detektorů kouře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Požární hlásiče
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.3 kg