Kamerové systémy

V dnešní době je bezpečnost a ochrana majetku velice důležitá. Kamerové zabezpečovací systémy jsou jednoduchým nástrojem, kterým můžete svůj majetek ochránit a sledovat.

Nahrávka z kamerového systému pak může velmi výrazně pomoci policii dopadnout pachatele trestné činnosti, nebo odhalit a usvědčit nepoctivé zaměstnance.

Velká výhoda kamerového systému je, že se stará "sám o sebe". Při obvyklé činnosti není zapotřebí žádná obsluha a tím nevznikají žádné dodatečné náklady. Kamery můžete snadno sledovat přes počítačovou síť a vzdáleně přes internet na chytrém telefonu, počítači nebo tabletu.

Přístup do systému je chráněn heslem proti neoprávněnému použití a to jak přes internet tak lokálně. Kamerové systémy mohou při detekci pohybu v nastavené detekční zóně spustit alarm (poslat e-mail, sms, sirénu atd).

Nejdůležitější částí systému jsou kamery. Dnes se instalují výhradně barevné kamery v různých provedeních, například vodotěsné, s dálkovým ovládáním a zoomem nebo kamery s integrovaným nočním viděním (infra přísvit). Noční vidění je velmi účinné například v hernách a barech, kde je vešinou šero, přesto je obraz velmi kvalitní.

V dnešní době digitálních technologií nejčastěji doporučujeme IP kamerové systémy. Tyto digitální kamery (IP kamery) poskytují kvalitní obraz s rozlišením až 12 Mpix a velkou výhodou je snadná údržba a další rozšiřitelnost celého systému. Moderní IP kamerové systémy přenáší obraz digitálně prostřednictvím počítačové sítě a to jak po kabelu, tak bezdrátově pomocí WiFi.

Druhou často používanou technologií jsou AHD kamerové systémy, které nahrazují zastaralou analogovou technologii. Výhoda je možnost využít koaxiální kabeláže a levně provést rekonstrukci starého kamerového systému.

Ke všem kamerovým systémům lze také připojit mikrofon pro nahrávání všech zvuků v monitorované místnosti. Mikrofony mohou být jak součástí kamer, tak skryté zařízení.

Přestože každé naše řešení je individuální, vždy dosáhneme velmi dobrého poměru cena/výkon. Máme zkušenosti s malými instalacemi až po rozsáhlé kamerové systémy ve velkých prostorech a proto Vám doporučíme ideální komponenty celého systému.

Typy kamerových systémů

  • IP kamerové systémy - rozlišení až 12 Mpix, moderní digitální kamery s možností připojení přes WiFi
  • AHD kamerové systémy - Full HD analogové kamery s využitím koaxiální kabeláže
  • HD-SDI kamerové systémy - Full HD kamery s využitím koaxiální kabeláže s omezením délky kabelů
  • Analogové kamerové systémy - analogové kamerové systémy s rozlišením 960HServisní služby

Pokud chcete mít jistotu, že Váš kamerový systém funguje bezvadně, nabízíme službu pravidelných kontrol funkčnosti kamerových systémů a alarmů.

Provádíme také záruční i pozáruční servis kamerových a ostatních slaboproudých systémů. Více informací o možnostech servisních služeb s dohodnutou reakční dobou najdete zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení