IPC-HDW2239T-AS-LED-S2 - 2,8 mm

3 hodnocení
Značka: Dahua
2.590 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
8.12.2022

2Mpix Starlight full color, bílé LED 30m, WDR, IVS, SD, MIC

Venkovní eyeball dome IP kamera řady Lite series s vysokou citlivostí snímače a barevným nočním obrazem. Rozlišení 2 Mpix, objektiv 2,8 mm (107°). Kamera je vybavena i bílým LED přísvitem pro rozšířené možnosti instalace, zabudovaným mikrofonem a slotem pro micro SD kartu. Funkce WDR a 3D-DNR zvyšující kvalitu obrazu v náročných světelných podmínkách. Kamera má 2 typy inteligentních detekcí (detekuje průchod a vstup do vytyčeného prostoru). Výhodou této kamery je možnost otočení obrazu o 90° a použít ji pro monitorování úzkých uliček a chodeb tzv."corridor mode". Otáčení ve třech osách. Ukázková videa výrobce Dahua na youtube.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: IP kamery
Záruka: 24 měsíců

Dahua je předním výrobcem kamerových systémů s druhým největším světovým podílem na trhu. Zaměřuje se na stálé investice do výzkumu a vývoje nových technologií a inovací, investuje do nich 10% tržeb každý rok. Firma Dahua má více než 6000 profesionálů ve vývojářském týmu, kteří se věnují poskytování špičkových výrobků s vysokou kvalitou a výkonem. Řešení Dahua jsou navrženy tak, aby byla škálovatelné a modulární a tím poskytovat flexibilní možnosti konfigurace. Dahua má patentové portfolio s 1400 patenty a licencuje jejich technologie i pro jiné výrobce.

Produktové portfolio firmy Dahua zahrnuje: Pokročilý dohledový hardware a software, přístupový systém, zabezpečovací systém, systém videovrátných a inteligentní systémy řízení budov. Dopravní kamerové systémy se čtením SPZ a parkovací systémy.