TP-Link MR150 WiFi N300 4G LTE Modem Router

1 hodnocení
Značka: TP-Link
2.059 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2022

S integrovaným 4G LTE modemem a vestavěným slotem pro SIM kartu stačí zasunout micro SIM kartu a zapnout router. Užijte si rychlou a stabilní Wi-Fi v síti 4G LTE, která nikdy nebyla snazší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Sdílejte svou 4G LTE síť
    Využijte výhody své špičkové sítě 4G LTE, která může dosáhnout rychlosti stahování 150 Mb/s. Sdílejte vaši 4G LTE síť s více zařízeními Wi-Fi, takže si můžete vychutnat nepřetržité filmy ve vysokém rozlišení, rychlé stahování souborů a plynulé videochaty. Plně kompatibilní s FDD-LTE a TDD-LTE pro práci s většinou poskytovatelů služeb po celém světě.
  • Wi-Fi, kde ji potřebujete
    Užijte si bezkonkurenční pohodlí a univerzálnost. Testováno roky v terénu pro zajištění univerzální kompatibility a se 2 anténami LTE pro zajištění plynulého připojení. Jednoduše připojte micro SIM kartu a zapněte tuto elegantní technologii. Využijte rychlé a stabilní Wi-Fi, ať už jste doma nebo pracujete na dálku.
  • Internetový přístup pro 32 zařízení současně
    Současně můžete snadno sdílet spolehlivé 3G/4G bezdrátové připojení s 32 bezdrátovými zařízeními, jako jsou telefony, tablety a počítače. 4 porty LAN jsou také připraveny poskytovat internet pro zařízení s drátovým připojením, jako jsou stolní počítače.
  • Snadné nastavení a správa

Doplňkové parametry

Kategorie: Access pointy a routery
Záruka: 36 měsíců