TP-LINK MERCUSYS MW300RE, wifi extender

1 hodnocení
Značka: Mercursys
289 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
8.12.2022

Mercusys přináší na trh svůj opakovač bezdrátového signálu nesoucí označení MW300RE. Ten vám pomůže vyřešit potíže s místy, kam nedosáhne signál a to s rychlostí až 300 Mb/s.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řešení pro eliminaci míst bez signálu

Už jste unavení z míst, kde nemáte signál? MW300RE je eliminuje tím, že se bezdrátově připojí k vašemu routeru a zesílí a rozšíří jeho signál do míst, kam by to sám nezvládl. Redukuje také rušení, aby zajistil spolehlivé pokrytí Wi-Fi napříč vaším domovem či kanceláří.

Snadnější užívání, než si dovedete představit

Stiskněte tlačítko WPS na vašem routeru a MW300RE. Můžete se tak k síti připojit během několika vteřin. Jakmile budete připojeni, můžete snadno odpojit opakovač z jednoho místa a připojit zpět na jiném, aby byla zajištěna nejlepší kvalita signálu, bez potřeby opět opakovač nastavovat.

MIMO technologie

MW300RE se od běžných opakovačů liší. S MIMO technologií pomáhá MW300RE vylepšit vaši síť drastickým zvýšením bezdrátové rychlosti. Kromě toho zajistí tři externí antény stabilní bezdrátový signál, který dosáhne tam, kde jej potřebujete.

Klíčové vlastnosti

Jedná se o kvalitní opakovač bezdrátového signálu. Operuje v pásmu 2,4 GHz. Poskytuje rychlost přenosu dat až 300 Mb/s. Podporuje Wi-Fi standardy 802.11b/g/n. Je vybaven trojicí externích antén. Zabezpečení WPA/WPA2 (PSK). Rychlé připojení pomocí tlačítka WPS.

Doplňkové parametry

Kategorie: Access pointy a routery
Záruka: 36 měsíců
Hmotnost: 1 kg