TP-Link Archer VR300 AC1200 WiFi VDSL/ADSL Modem Router

3 hodnocení
Značka: TP-Link
1.315 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
8.12.2022

Vylepšete svůj internet, vylepšíte domácí zábavu. Model Archer VR300 je výkonný DSL modem a router a naplno využívá svých Wi-Fi možností - nabízí přenos Wi-Fi signálu ve dvou pásmech s celkovou rychlostí 1200 Mb/s.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Super rychlé širokopásmové připojení VDSL
    Díky nejnovější technologii VDSL2 dokáže modem a router Archer VR300 nabídnout ohromující rychlost přenosu dat přes širokopásmové připojení VDSL až 100 Mb/s, což je téměř pětkrát rychleji než u technologie ADSL2+. Model Archer VR300 slouží jako DSL modem a bezdrátový router - kombinuje tak dvě zařízení v jednom. Integrovaný port pro připojení DSL signálu podporuje všechny standardy DSL, včetně VDSL2, ADSL2+, ADSL2 a ADSL.
  • Externí antény zajišťují významně větší dosah bezdrátové pokrytí
    Čtyři externí antény mají vyspělou technologii připojení a umožňují vám dosahovat skvělé rychlosti připojení i na větší vzdálenosti. To znamená, že si můžete užívat neuvěřitelné pokrytí stabilním bezdrátovým signálem v kterékoli části vašeho velkého domu nebo kanceláře.
  • Snadné nastavení a použití
    Modem a router Archer VR300 můžete nastavit během několika minut díky intuitivnímu webovému rozhraní a výkonné mobilní aplikaci Tether. Ta vám umožní spravovat nastavení vaší sítě včetně rodičovské kontroly a řízení přístupu z jakéhokoli zařízení s operačními systémy iOS nebo Android. Aplikace Tether rovněž umožňuje provádět automatickou aktualizaci firmwaru, aby vaše síť byla vždy v nejlepší formě a dobře zabezpečená.

Doplňkové parametry

Kategorie: Access pointy a routery
Záruka: 36 měsíců
Hmotnost: 2 kg