HUAWEI WiFi Router AX3 (WiFi 6)

2 hodnocení
Značka: Huawei
1.199 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2022

WiFi router WiFi 6, 2976 Mb/s, Dual-band, 3× LAN, 1× WAN, 4× anténa, VPN, GLAN, IPv6, MU-MIMO, šifrování WPA2

Zažijte Wi-Fi 6
Wi-Fi 5 je v dnešní době na většině zařízení už standard, zatímco Wi-Fi 6 (802.11ax) je novinkou, která se díky vylepšené úrovni v posledních letech stává čím dál oblíbenější záležitostí. Aby se vyrovnala s rostoucí poptávkou po rychlejší a efektivnější Wi-Fi, přinesla Wi-Fi 6 oproti svému staršímu modelu několik vylepšení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zrychli své telefony s podporou HUAWEI Wi-Fi 6 Plus
Telefony HUAWEI s podporou AX3 a Wi-Fi 6 tvoří perfektní pár právě díky tomu, že jsou oba vybaveny vestavěnou čipovou sadou Wi-Fi společnosti HUAWEI podporující frekvenční šířku pásma 160 MHz. To je základem pro optimální rychlost a efektivitu.

S HUAWEI Wi-Fi 6 Plus dosáhne WiFi signál vyšší propustnosti zdmi
Telefony podporované HUAWEI Wi-Fi 6 jsou schopné posílat silnější 6dB signály zpět do AX3 ve stabilní úzké šířce pásma 2 MHz pomocí technologie Dynamic Narrow Bandwidth. Bezdrátové signály mohou snadno proniknout skrze pevné objekty, jako jsou stěny či podlahy. To znamená, že telefon bude mít dobrý příjem signálu Wi-Fi, a to i při připojení shora nebo dál od routeru.

Rychlost, o jaké se ti nesnilo
Budeš ohromen bleskovou rychlostí AX3. Díky frekvenční šířce 1 024-QAM a 160 MHz může jeho teoretická rychlost dosáhnout až 3 000 Mb/s (574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 2 402 Mb/s v pásmu 5 GHz). Při takové rychlosti bude pomalé připojení minulostí. Vychutnej si plynulé streamování a hraní her jako nikdy předtím.

Více možných připojení
Na rozdíl od standardních routerů můžete k systému AX3 připojit velké množství zařízení bez ztráty efektivity sítě. Systém podporuje víceuživatelskou technologii OFDMA a je schopen odesílat data do více zařízení současně (max. 4 zařízení na 2,4 GHz, max. 16 zařízení na 5 GHz). Router je schopen připojit až 128 zařízení celkově.

Větší šířka pásma se 160 MHz
Vzhledem k tomu, že AX3 podporuje 160 MHz, při připojování AX3 k zařízením podporujícím 160 MHz, jako jsou špičkové chytré telefony, tablety a notebooky podporované HUAWEI Wi-Fi 5, se rychlost internetu zvýší o 60% a více.5 Díky tomu se tak na mobilních zařízeních připojíš bez průtahů.

Síťový multi-router umožňuje větší pokrytí Wi-Fi
HUAWEI WiFi AX3 podporuje bezdrátové sítě, kabelové sítě a hybridní sítě bezdrátových a síťových kabelů. Po připojení k síti je více routerů automaticky seskupeno pod jedním názvem Wi-Fi a optimální Wi-Fi se automaticky vybere na základě polohy zařízení. HUAWEI WiFi AX3 se může zkoordinovat s předchozími HUAWEI Wi-Fi routery (tlačítkem H) a rozšířit tak pokrytí sítě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Access pointy a routery
Záruka: 24 měsíců